Ogrodzenia

Systemy ogrodzeniowe

Firma Mission House Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie budowy ogrodzeń klasycznych i systemowych. Ogrodzenie murowane, które będzie pełnić nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne, cechuje stabilność, duża wytrzymałość , a ponadto eleganckie wykończenie. Oferujemy asortyment pochodzący od znanych i cenionych polskich producentów, takich jak Joniec, Drewbet oraz Kost-Bet . Podejmując współpracę Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo inwestycyjne, sporządzanie rzetelnych kosztorysów planowanych prac oraz fachowy montaż zamówionych elementów.

Ogrodzenia łupane

Polecamy ogrodzenia łupane, które powstają z estetycznych, murowanych bloczków, do produkcji których wykorzystuje się beton z dodatkiem granitu. Charakteryzują się one małą nasiąkliwością oraz ogromną wytrzymałością, dzięki czemu doskonale spełniają swoje funkcje przez wiele lat, chroniąc i zdobiąc posesję. Płoty tego typu odznaczają się stonowanym, rustykalnym wyglądem. Są więc doskonałym tłem m.in. dla ogrodów angielskich. Słupki nie wymagają cyklicznej konserwacji, dlatego w rozwiązanie tego typu chętnie inwestują osoby ceniące bezobsługowe użytkowanie z jednoczesnym efektownym wyglądem ogrodzenia.

Ogrodzenia klinkierowe

Coraz większą popularnością cieszą się również ogrodzenie klinkierowe. Są to eleganckie konstrukcje, harmonijnie współgrające ze schludnie zagospodarowanym otoczeniem. Ich niezwykły design sprawia, że stają się one najlepszą ozdobą otoczenia, w którym zostały zamontowane. Można je zamówić w różnych kolorach, od klasycznego ceglanego, po ciepły piaskowy odcień. Każdy znajdzie u nas idealne rozwiązanie dla swojej posesji. Te solidne, mrozoodporne obiekty o niskiej nasiąkliwości wyglądają perfekcyjnie przez wiele lat. Nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych.

Bezpieczna zamknięta przestrzeń

Dzięki naszym płotom można stworzyć bezpieczną, zamkniętą przestrzeń ogrodową. Będzie ona idealnym miejscem do urządzania grilli czy innych imprez z przyjaciółmi oraz z rodziną. Nasze konstrukcje będą chroniły dzieci przed wybiegnięciem na ulicę, nie pozwolą również zwierzętom domowym na nienadzorowane włóczęgi. Zapewnią również poczucie intymności. Oferujemy asortyment najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy będzie mógł sobie pozwolić na wykonanie ogrodzenia ze współpracą z naszą firmą, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania klinkierowe jak i łupane. Zachęcamy do kontaktu , chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z planowaną inwestycją.

Ogrodzienie Klinkierowe

Ogrodzenie Systemowe Firmy Joniec

Ogrodzenie Systemowe Firmy Drewbet

Ogrodzenie Systemowe Firmy Kost-Bet

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl