BUDOWA DOMÓW

Budowa domów jednorodzinnych

Firma Mission House jest generalnym wykonawcą w zakresie budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego, co gwarantuje kompleksowy wachlarz świadczonych usług. Mission House oferuje pełną obsługę inwestycji, począwszy od etapu projektowania budynku, poprzez prowadzenie procesu budowy i zapewnieniu dostaw materiałów, po obsługę z zakresu projektowania i wykończenia wnętrz. Ponadto prowadzona jest pełna dokumentacja sprawozdawcza z procesu budowy oraz nadzór pełniony przez uprawnionego kierownika.

Kompleksowa obsługa

Inwestor po podpisaniu umowy nie ma obowiązku angażowania się w proces realizacji zlecenia, co sprawia, że wizyty na placu budowy są motywowane chęcią zobaczenia postępu prac, a nie wynikają z przykrego obowiązku. Z pewnością po zakupie działki budowlanej w głowach rodzi się pytanie… z jaką firmą budowlaną nawiązać współpracę? Wybierając Mission House do obsługi przedsięwzięcia, zyskujecie Państwo oszczędność czasu oraz gwarancje wykonania przedmiotu umowy w ustalonym terminie. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom podczas realizacji tego ważnego przedsięwzięcia.

Trzy kroki do celu

Budowa domu realizowana jest na trzech poziomach zaawansowania inwestycji, zależnych od preferencji i potrzeb klienta. Pierwszy z nich to – Stan Surowy Zamknięty (SSZ), obejmujący fundament, ściany budynku, strop oraz konstrukcje i pokrycie dachu. Drugi – Stan Deweloperski, obejmujący instalacje elektryczne, instalacje wod.-kan. c.o. gaz, tynki wewnętrzne, posadzki, docieplenie dachu oraz elewację zewnętrzną budynku. Trzeci – Pod Klucz, obejmujący wewnętrzne prace szpachlarsko-malarskie, glazurnicze oraz stolarskie, na zewnątrz obejmujący prace brukarskie wraz z ogrodzeniem posesji i zagospodarowaniem terenu działki.

Systemy ociepleń

Firma Mission House świadczy usługi w zakresie termomodernizacji budynków czyli dociepleń elewacji zewnętrznych. Podczas budowy szczególną uwagę należy zwróć na kwestię elewacji, ponieważ jest ona swoistą wizytówką budynku. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że stanowi pierwszą warstwę ochronną budynku, dlatego użyte materiały i wykonanie muszą być najwyższej jakości. Mission House świadczy usługi w oparciu o materiały cenionych marek takich jak Caparol, Quick-Mix, Knauf i STO.

Sprawdzone rozwiązania

Dzięki naszemu doświadczeniu, nowi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie i skierowanie uwagi na elementy szczególnie ważne podczas realizacji przedsięwzięcia. Dzielimy się zdobytą wiedzą, aby każdy wznoszony budynek powstawał w oparciu o sprawdzone i przemyślane rozwiązania, zarówno konstrukcyjnie jak i architektonicznie. Pracownicy Mission House dołożą wszelkich starań, aby proces doboru materiałów przebiegał dla klienta bardzo sprawnie i był miło wspominany po zakończeniu inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym.
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl