Usługi brukarskie

Najwyższa jakość świadczonych usług

Specjalnością firmy Mission House Sp. z o.o. jest realizacja szerokiego zakresu usług brukarskich. Jeśli szukacie Państwo wykonawcy z doświadczeniem i pasją, który podejmie się wykonania promenady, chodników czy podjazdów z kostki granitowej oraz brukowej, jesteśmy do dyspozycji. Realizujemy zlecenia na terenie całego powiatu Poznańskiego, zapewniając przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa obsługa

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą, zawsze mogą oczekiwać kompleksowej obsługi, począwszy od doradztwa technicznego przy doborze odpowiedniej kostki brukowej, przez przygotowanie projektu chodnika, placu czy innej przestrzeni do wybrukowania, aż po sprawne i profesjonalne ułożenie kostki. Stawiając na Mission House Sp. z o.o., wybieracie Państwo niezawodnych specjalistów, którzy sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów.

Sprostamy oczekiwaniom, bez względu na charakter projektu

Klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, może liczyć na profesjonalną i rzeczową obsługę, wykonanie zlecenia w oparciu materiały zapewnione i dostarczone przez naszą firmę. Gwarantujemy estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe nawierzchnie na lata, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprostamy oczekiwaniom bez względu na charakter realizowanego projektu.

Optymalny dobór materiałów

Kalkulacje kosztów w oparciu o kompleksową analizę Państwa potrzeb zawsze przygotowujemy w przeciągu kilku dni od spotkania na budowie. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo estetycznych chodników przecinających przestrzeń ogrodową, funkcjonalnego parkingu czy dużego brukowanego placu, mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Dzięki doświadczeniu, umiejętnie wpiszemy się w potrzeby estetyczne każdej przestrzeni, zmieniając ją w piękniejszą. Wszystkich zainteresowanych Państwa zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania i przedstawimy szczegółową ofertę.

Realizacja - Capri ZPB Kaczmarek

Realizacja - Nostalit Barwy Jesieni

Realizacja - Nostalit Szary

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl