Mission House
Sp. z o.o.

Mission House jest firmą rodzinną, a bogate doświadczenie w branży budowlanej, poparte wieloletnią praktyką zawodową daje możliwość rozwijania marki. Ponadto wiedza techniczna i umiejętności, a także pasja z jaką podchodzimy do kolejnych realizacji przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i nadzór nad poszczególnymi procesami budowy.

Dla właścicieli Mission House najważniejszym dowodem uznania jest pełne zaufanie klientów i współpracowników. Doświadczona kadra inżyniersko-techniczna gwarantuje wykonanie realizacji na najwyższym poziomie, stosując przy tym najnowocześniejsze technologie i sprawdzone rozwiązania. Dopełnieniem firmy jest własne zaplecze techniczne, wyposażone w najnowszej generacji zasób maszynowy i sprzętowy.

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym.
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl