realizacje

Dom w Gortatowie

To niewielki parterowy dom dwulokalowy z zaadaptowanym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 84 m2. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Za materiał budulcowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych posłużył pustak ceramiczny Porotherm firmy Wienerberger na zaprawie cementowej. Konstrukcja stropu została wykonana w systemie Teriva firmy Konbet. Dach budynku wykończyła trwała i ładnie się prezentująca panelowa blacha na rąbek stojący. Zwieńczeniem domu jest elewacja zewnętrzna wykonana w systemie marki Caparol z tynkiem nanosilikonowym.

Dom w Kamionkach

Dom wzniesiony do stanu surowego otwartego z dachem, o powierzchni całkowitej równej 216 m2. To dom dwukondygnacyjny z podwójnym garażem w obrysie. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Materiałem, który posłużył do budowy ścian były bloczki silikatowe, na których spoczywa systemowy strop Teriva. Konstrukcja dachu to klasyczna więźba sosnowa wraz z deskowaniem, a połać wykańcza dachówka ceramiczna firmy Creaton.

Dom w Dopiewie

Jest to dwukondygnacyjny dom dwulokalowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 196 m2. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Za materiał budulcowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych posłużył pustak ceramiczny Poroton firmy Roben na zaprawie cementowej. Konstrukcja stropu została wykonana w systemie Teriva firmy Konbet. Dach budynku pokrywa odporna dachówka ceramiczna firmy Roben. Zwieńczeniem domu jest elewacja zewnętrzna wykonana w systemie marki Caparol z tynkiem silikonowym.

Dom w Biskupicach

To piękny dom dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 171 m2. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Za materiał budulcowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych posłużył pustak ceramiczny Poroton firmy Roben na zaprawie cementowej. Konstrukcja stropu została wykonana w systemie Teriva firmy Konbet. Konstrukcja dachu to klasyczna więźba sosnowa wraz z deskowaniem, a połać wykańcza nowoczesna dachówka ceramiczna firmy Roben. Zwieńczeniem domu jest elewacja zewnętrzna wykonana w systemie marki Caparol.

Dom w Bolechowie

To sporych rozmiarów dom z zaadaptowanym poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita domu wynosi 244 m2. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Za materiał budulcowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych posłużył bloczek Silka E24 na spoinie cienkowarstwowej. Konstrukcja stropu została wykonana w systemie Teriva firmy Konbet. Dach budynku wykończyła ładnie się prezentująca grafitowa dachówka firmy Braas. Zwieńczeniem domu jest elewacja zewnętrzna wykonana w systemie marki Caparol z tynkiem silikonowym i wstawkami z cegły elewacyjnej.

Dom w Puszczykowie

To dom z zaadaptowanym poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita domu wynosi 158 m2. Budynek wzniesiony na klasycznej żelbetowej ławie fundamentowej oraz ścianach fundamentowych z bloczków betonowych M6. Za materiał budulcowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych posłużył pustak ceramiczny Porotherm firmy Wienerberger na zaprawie cementowej. Konstrukcja stropu została wykonana w systemie Teriva firmy Konbet. Dwuspadowy dach budynku wykończyła piękna dachówka firmy Creaton.

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl