O NAS - Mission House Sp. z o.o.

Kilka słów o nas

Firma Budowlana Mission House Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji w budownictwie jednorodzinnym. Bogate doświadczenie w branży, poparte wieloletnią praktyką zawodową daje możliwość rozwijania marki Mission House Sp. z o.o. Wiedza i umiejętności, a także pasja z jaką podchodzimy do kolejnych realizacji przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Inwestycje są realizowane w trzech możliwych poziomach zależnych od preferencji klienta. Pierwszy „Stan Surowy Zamknięty”, obejmuje on wzniesienie ścian budynku, wykonanie stropów oraz konstrukcji dachowej. Drugi „Stan Deweloperski”, który zawiera instalacje wewnętrzne, tynki i posadzki, docieplenie dachu oraz wykonanie elewacji zewnętrznej budynku.

Trzeci „Pod Klucz” uwzględnia prace szpachlarskie, malarskie, glazurnicze oraz prace brukarskie wraz z wykonaniem ogrodzenia posesji. Ponadto realizujemy zlecenia indywidualne w postaci jednoetapowych modułów takich jak wykańczanie mieszkań i domów, nabytych przez klienta w stanie surowym lub deweloperskim, wykonywanie elewacji zewnętrznej budynku.

Zajmujemy się także kompleksowymi pracami brukarskimi wraz z podjazdami i promenadami wokół budynków i montażem ogrodzeń tradycyjnych i systemowych. Obszar działania to głównie terytorium powiatu poznańskiego, a klientami są prywatni inwestorzy, którzy marzą o własnym domie z dala od zgiełku miasta, a dzięki Mission House Sp. z o.o. urzeczywistniają swoje wyobrażenia.

Dbamy o zadowolenie klienta

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Dla Właścicieli firmy najważniejszym dowodem uznania dla działalności jest zadowolenie klientów i zaufanie współpracowników. Doświadczona kadra inżyniersko-techniczna gwarantuje wykonawstwo robót na najwyższym poziomie stosując najnowocześniejsze technologie. Dopełnieniem firmy jest własne zaplecze techniczne, wyposażone w najnowszej generacji zasób maszynowy i sprzętowy.

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl