Budowa Domów od podstaw

Specjalizujemy się w budowie domów

Firma Mission House Sp. z o. o. jest generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych usług. Firma oferuje pełne doradztwo począwszy od etapu projektu, po detale takie jak dobór formy oświetlenia pomieszczeń czy rodzaju glazury w łazienkach. Ponadto istotnym jest, iż w imieniu inwestora prowadzona jest dokumentacja całego procesu budowy, a także pełna logistyka dotycząca zamawiania i transportu materiałów.

Mission House Sp. z o.o.

Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy, co sprawia, że inwestor pojawia się na placu budowy tylko z własnej inicjatywy i chęci zobaczenia postępu prac, a nie z obowiązku. Firma Mission House Sp. z o. o. zajmuje się wszystkimi aspektami, od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy.

Na pewno wielu z Państwa po zakupie działki budowlanej zadaje sobie pytanie z jaką firmą budowlaną nawiązać współpracę dotyczącą realizacji budowy domu. Odpowiedź na to pytanie, zawsze uzależniona jest od indywidualnych preferencji oraz warunków, w jakich przychodzi działać inwestorowi.

Budujemy pod klucz

Budowa domu to absorbujące zajęcie, zatem często wpływ na decyzję ma ilość czasu jakim dysponuje inwestor. Wynajmując firmę Mission House Sp. z o. o. z obsługą przedsięwzięcia „pod klucz”, zyskujecie Państwo oszczędność czasu oraz wykonanie przedmiotu umowy i odbiór gotowego produktu w postaci nowego domu.

Na spotkanie z właścicielem firmy, który przedstawi Państwu szczegółowo każdy aspekt budowy domu zapraszamy do naszego biura w Gowarzewie ul. Łagodna 1.

Realizacja Stan Surowy z Dachem 2016

Realizacja Stan Deweloperski 2016

Realizacja Stan Surowy z Dachem 2015

Realizacja Stan Zero 2017

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu!

Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na spotkanie w naszym biurze.

Mission House Sp. z o.o.
Zapraszamy do biura
ul. Łagodna 1
63-004 Gowarzewo

Obsługa Klienta
Przemysław Kałek
728 986 920
biuro@missionhouse.pl